Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 11801 osób, w tym 2400 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik JanNatalisNa pokładzie też wesoło
21 886  
20   9  
Ciąg dalszy lotniskowych historyjek z życia wziętych tym razem zaobserwowane na pokładzie samolotu...

Podczas "godzin szczytu" na lotnisku w Houston, jeden z lotów był opóźniony z powodów technicznych. Ponieważ bramka była potrzebna dla następnego wylotu, samolot zostal odholowany i ustawiony tak, aby ekipa techniczna mogła przy nim pracować. Pasażerom przekazano numer nowej bramki, która okazała się być spory kawałek dalej. Wszyscy przeszli do nowej bramki i tam dowiedzieli się, że wyznaczono kolejną, trzecią już bramkę. Po chwili zamieszania pasazerowie weszli na pokład i własnie siadali, gdy stewardessa ogłosiła przez głośniki:
- "Przepraszamy za kłopoty związane ze zmianą bramki w ostatniej chwili. Ten lot jest to Waszyngtonu, DC. Jeżeli ktoś z Państwa nie zamierzał lecieć do Waszyngtonu, DC, powinien teraz wysiąść."
I wtedy bardzo zmieszany i czerwony na twarzy pilot wyszedł z kokpitu, ciągnąc za sobą swoje torby.
- "Przepraszam" - powiedział - "pomylilem samoloty."

* * *

Po wylądowaniu nowego Boeinga 777 linii United Airlines w jego locie prezentacyjnym, stewardessa wypowiedziała zwyczajowe:
- "Prosimy o pozostanie na swoich miejscach z zapiętymi pasami bezpieczeństwa, aż samolot zatrzyma się, a kapitan wyłączy nakaz zapięcia pasów. Jak nam wiadomo, żadnemu pasażerowi nie udało się jeszcze przegonić samolotu w drodze do bramki, więc naprawdę możecie dać sobie spokój."

* * *
"Zatrąb, jeśli kochasz Jezusa"
25 482  
9   16  
Parę dni temu dostałem list od Babci. Oto fragment:

"(...)Któregoś dnia poszłam do miejscowej księgarni katolickiej i ujrzałam naklejkę na zderzak z napisem: " ZATRĄB, JEŚLI KOCHASZ JEZUSA". Akurat byłam w szczególnym nastroju, ponieważ właśnie wróciłam ze wstrząsającego występu chóru, po którym odbyły się gromkie, wspólne modlitwy - więc kupiłam naklejkę i założyłam na zderzak. Jak dobrze, że to zrobiłam!!!
Co za podniosłe doświadczenie nastąpiło później! Zatrzymałam się na czerwonych światłach na zatłoczonym skrzyżowaniu i pogrążyłam się w myślach o Bogu i o tym, jaki jest dobry... Nie zauważyłam, że światła się zmieniły. Jak to dobrze, że ktoś również kocha Jezusa, bo gdyby nie zatrąbił, nie zauważyłabym... a tak odkryłam, że MNÓSTWO ludzi kocha Jezusa!
Więc gdy tam siedziałam, gość za mną zaczął trąbić, jak oszalały, potem otworzył okno i krzyknął:
Co Ty q... wiesz o pierdzeniu?
25 558  
13   22  
Wreszcie temat dla wszystkich! Naukowo o codziennych czynnościach księdza, kanara, superlaski, a w szczególności Joe Monstera czyli po prostu każdego organizmu:

Czemu bąki śmierdzą?
Woń bąków wywołują małe ilości siarkowodoru i merkaptanów (tiole) tworzących mieszaninę. Zawierają one siarkę. Im twoja dieta bogatsza w siarkę tym wiecęj siarczków i merkaptanów wyprodukują bakterie, a co za tym idzie tym bardziej będą śmierdzieć twoje bąki. Kalafior, jajka i mięso są powszechnie znane ze swoich możliwości wywoływania cuchnacych bąków. Z kolei groch, fasola czy wogóle warzywa strączkowe produkują duże ich ilości, jednakże nieszczególnie śmierdzących.


Skąd bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos?
Dźwięk powstaje w wyniku drgań otworu odbytu i jest uzależniony od prędkości parcia gazów oraz napięcia mięśni zwieracza.


Ile gazu wytwarza człowiek w ciągu dnia?
Rozmowy pilotów z wieżą - ciąg dalszy
52 183  
39   12  
Jak się okazuje, lotnisko to studnia bez dna jeżeli chodzi o ciekawe dialogi. Oto kolejne dopisane przez życie.

DC-1 miał bardzo daleką drogę hamowania po wylądowaniu z powodu nieco za dużej prędkości przy podejściu.
Wieża San Jose: "American 751 skręć w prawo na końcu pasa, jeśli się uda. Jeśli nie, znajdź wyjazd "Guadeloupe" na autostradę nr 101 i skręć na światłach w prawo, żeby zawrócić na lotnisko.

---
American 702: Wieża, American 702 przełączamy się na Odloty. Jeszcze jedno: po tym, jak się podnieśliśmy widzieliśmy jakieś martwe zwierzę na końcu pasa.
Wieża: Continental 635, macie pozwolenie na start, przejdźcie na Odloty na 124,7. Słyszeliscie co mówił American 702??
Continental 635: "Continental 635, pozwolenie na start odebrane, i tak, słyszeliśmy American 702 i juz zawiadomiliśmy naszą firmę cateringową"

---
Wieża: Halo, lot 56, jeżeli mnie słyszysz, zamachaj skrzydłami...
Pilot: OK, wieża, jeżeli mnie słyszysz, zamachaj wieżą!
- Kto zarządza stroną internetową ludzi w podeszłym wieku?
- Moherator.
Facet jest jak...
27 350  
11   14  
Facet jest jak kawa: najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez całą noc.

Facet jest jak cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał.

Facet jest jak batonik czekoladowy: słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder.

Facet jest jak śrubokręt: potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do
czego.

Facet jest jak torba turystyczna: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie.

Facet jest jak ksero: służy do powielania, i nic poza tym.

Facet jest jak lokówka: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów.

Facet jest jak obligacje rządowe: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzeć.

Facet jest jak horoskop: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli.
Bojownika rozmyślania nad sensem życia
14 944  
5   22  
Podczas nieustających zmian pogody, niekończącej się zimy i zawiei nasi wierni Bojownicy nie poddają sie melancholii i zwątpieniu. Wręcz przeciwnie, skupiają sie na sprawach najważniejszych a celność ich spostrzeżeń przeszywa niczym strzała.

Bóg dał nam Paryż, Wenecję i zegary art deco. Dał nam poziomki, zamglone świty za oknem kawiarni, dał nam Tomasza Manna oraz Prousta, a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki, i tysiac innych rzeczy, takich jak wodospady, "Boską Komedię", fajki, wiersze Rilkego, ulice wysadzane platanami na południu, amerykańskie samochody z lat czterdziestych, pióra Mont Blanc, przewodnik po Grenadzie oraz cognac, gin i whisky, tequille i bordeaux... Dał nam spojrzenia przebudzonych dzieci, entuzjazm psich ogonów witających nas za każdym razem tak samo wiernie, pokazał nam Wielki Kanion i wschody słońca, nauczył wąchać kwiaty i kobiety... a to wszystko nie po to przecież,

Dziękujemy za pozdrowienia z Alp
11 231  
0   4  
Niektórzy z wyznawców JM nie zapominają o naszym serwisie nawet podczas urlopu czy ferii. Dziękujemy za wszelkie wyrazy sympatii oraz za nadsyłane wirtualne pocztówki i zdjęcia!
Wczoraj późnym wieczorem otrzymaliśmy gorące pozdrowienia od, pragnącego zachować anonimowość, jednego z wyznawców który wypoczywa zimowo w Alpach. Do pozdrowień było dołączone kilka zdjęć, przedstawiających wspaniałe alpejskie krajobrazy, zrobionych przez niego podczas pobytu. Z uwagi na to, że są bardzo do siebie podobne i na wszystkich jest jeden charakterystyczny element zdradzający czym się zajmuje na urlopie, poniżej prezentujemy tylko jedno z nadesłanych...
One od dziecka tak mają...
17 666  
10   8  
Wydawać by się mogło, że kobiety swoich zdolności specyficznego logicznego rozumowania i dochodzenia do wyjątkowo zaskakujących wniosków nabierają w trakcie dojrzewania lub nauki w szkole. Wg nas to zostaje jednak wyssane z mlekiem matki, całe szczęście, że mężczyźni w jakiś cudowny sposób są na to uodpornieni... ;)

Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi:
- Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...
Małgosia:
- Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz, że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posole odpowiednio obiad? Może uważasz, że w ogóle nie posoliłam i klamię!? Ja klamię?? Moze ja tylko kłamię?? Może w ogóle uważasz że jak kłamie to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić?? A może uwazasz, że ja juz nie jestem czlowiekiem?? A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam???? Mamoooo!!!! A Jasiu powiedział do mnie:
Jak cholernemu kotkowi zaaplikować tabletkę
18 237  
17   42  
My, tutaj w redakcji Joe Monstera bardzo byśmy nie chcieli, żeby ten artykuł rozpętał jakąś soczystą dyskusję na temat wyższości psów nad kotami. Bo przecież to oczywiste, kto jest najlepszym przyjacielem człowieka. A poniżej jeden z miliona przykładów dlaczego tak właśnie jest.

1. Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć.

2. Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.

3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamłaną już tabletkę.

4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.
Łódź przeprasza!
14 812  
13   42  
Bez komentarza...
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)


Żródło: www.gazeta.pl tam też przeczytasz komentarz spod zdjęcia ponieważ jakość zdjecia, które otrzymaliśmy od jednego z wyznawców JM, jaka jest każdy widzi...
Naprawdę łatwe zadanie matematyczne
37 830  
4   18  
Jak wieść gminna niesie zadanie to wymyślił pewien profesor matematyki z Uniwersytetu w Barcelonie. Bez względu na to czy to prawda czy nie spokojnie się zastanów, przypomnij sobie matmę i rozwiąż to przesympatyczne zadanie


Zadanie:
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat Dziecko będzie 5 razy młodsze od matki.

Pytanie:
Gdzie jest ojciec? To zadanie jest do rozwiązania i nie jest tak trudne, na jakie wygląda. Nie patrz na rozwiązanie, można je rozwiązać matematycznie. Uwaga: Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.
Rozwiązania szukaj niżej...
Szortasy idą do archiwum podróżując przez Atlantyk
7 819  
1   4  
Górnik ma w życiu przesrane: cały czas pod ziemią, jedynie po śmierci ma 3 dni wolnego i znowu idzie pod ziemie.

* * *

Rozmawia dwóch psychologów.
- Wiesz, to dziwne - mówi pierwszy - wystarczy krzyknąć ,,aaaaaa!'' w bibliotece, a wszyscy się na ciebie gapią w milczeniu.
- A próbowałeś zrobić to samo w samolocie? - mówi drugi. - Wszyscy się przyłączają.

* * *

Płynie ślepy i jednoręki łódką przez Atlantyk. Jednoręki wiosłuje jak może ale przyszła fala i porwała mu wiosło więc krzyknął:
- No to k***a dopłyneliśmy!
Ślepy wysiadł...
Odkrywamy prawdziwe skutki stosowania biopaliw
10 125  
0   9  
Tego nie dowiecie się nigdzie indziej. Inni, kierowani różnymi grupowymi interesami ukrywają wiele przed wami, podczas gdy my mówimy szczerze całą prawdę.
Oto jak wygląda Volkswagen Garbus należący do PKN Orlen po półrocznym testowaniu biopaliw.
A new language known as Euro language
10 897  
2   15  
The European Union commissioners have announced that agreement has been reached to adopt English as the preferred language for European communications, rather than German, which was the other possibility. As part of the negotiations, Her Majesty's Government conceded that English spelling had some room for improvement and has accepted a five-year phased plan for what will be known as EuroEnglish (Euro for short).

In the first year, "s" will be used instead of the soft "c". Sertainly, sivil
servants will resieve this news with joy. Also, the hard "c" will be replaced with "k". Not only will this klear up konfusion, but typewriters kan have one less letter.

There will be growing publik emthusiasm in the sekond year, when the troublesome "ph" will be replaced by "f". This will make words like "fotograf" 20 per sent shorter.

In the third year, publik akseptanse of the new spelling kan be expekted to reach the stage where more komplikated changes are possible.
Los Bzdurnos Karteczkos
11 513  
1   4  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)No i stało się! Nasz Red. Nacz. wprowadził kolejny zakaz w Redakcji JM! Kolejna, na naszej redakcyjnej ścianie, bzdurna karteczka której i tak nikt nie będzie przestrzegał. A wisi u nas tych karteczek już chyba ze 40! Niektóre mają nas motywować do lepszej pracy, niektóre po prostu rozweselać a niektóre są aby ich "przestrzegać". Niektóre z tych karteczek są stare jak świat, były rozsyłane jeszcze za czasów gdy fax był szczytem techniki komunikacyjnej , a niektóre całkiem cieplutkie. Aby zobaczyć wszystkie "Los Bzdurnos Karteczkos" wiszące w naszej Redakcji WEJDŹ DO GALERII a jeżeli u Ciebie w pracy, szkole lub domu wisi na ścianie coś podobnego a nie ma tego w naszej galerii to ślij do nas bo mamy jeszcze kawałek wolnej ściany... ;)
Jest takie miejsce, które każdy facet powinien rozgrzać
22 492  
8   7  
Para wybrała sie na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach. On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka.
Po powrocie krzyczy:
- Kochanie, jak strasznie zmarzły mi rece!
- Włóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule.
Jak powiedziala, tak zrobil i to go rozgrzalo. Zjedli obiad i on poszedł narąbac jeszcze troche drewna. Po powrocie woła:
- Kochanie, alez mi zimno w rece!
- Włóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna.
Żarówka a Usenet
17 121  
7   18  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Niby o żarówce ale chyba nie tylko... ;)

Pytanie:
Ilu uczestników grupy dyskusyjnej w Usenecie potrzeba do wymiany żarówki?

Odpowiedź:
1331

Wyjaśnienie:
1, który wymieni żarówkę i napisze na grupę dyskusyjną, że to zrobił,

14, którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami w zakresie wymiany żarówek i napiszą, w jaki inny sposób można było dokonać wymiany żarówki,

7, którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach związanych z wymianą żarówek,
Szukasz swego miejsca...
12 114  
1   21  
Szukasz swego miejsca? Nie jesteś sam(a)! Możesz już przestać! Redakcja JM znalazła dla Ciebie odpowiednie miejsce! Musisz spełnić tylko jeden z warunków:
1. Masz względnie dużo pieniędzy. (powyżej 10 000,00 PLN)
2. Masz samochód (w miarę przyzwoity, jeżdżący) ale nie jesteś do niego przywiązany.
3. Masz garaż w Krakowie ale w zasadzie go nie potrzebujesz.
Jeżeli czujesz się związana(y) emocjonalnie z Krakowem i spełniasz chociaż jeden z powyższych warunków, do tego nie lubisz drzew i jesteś w stanie zdecydować się w ciągu najbliższych 19 dni to, po wielu latach poszukiwań, znaleźliśmy:

IDEALNE MIEJSCE DLA CIEBIE !!!

KLIKNIJ!!!
Nie czekaj bo takie miejsce jest tylko jedno!!!
Szukasz swego miejsca... lalala... ;)
Rodzaje miłości
20 531  
4   19  
Kochać się każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale jak co komu wychodzi zależy od tego jakie ma warunki i o co mu chodzi... ;)

1. Studencka - jest z kim, nie ma gdzie.
2. Więzienna - jest gdzie, nie ma z kim.
3. Filozoficzna - jest z kim, jest gdzie, ale po co?
4. Pierwsza - jest z kim, jest gdzie, ale od czego by tu zacząć?
5. Starcza - jest z kim, jest gdzie, ale jak to się robiło?
6. Wg Lindy - jest z kim, jest gdzie, ale co ona wie o zabijaniu?
7. Wg Lindy 2 - było z kim, było gdzie, ale to zła kobieta była!
8. Młodzieńcza - nieważne gdzie, ważne z kim.
9. Pedantyczna - nieważne z kim, ważne gdzie.
10. Managerska - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne ile czasu to zajmie.
11. Dyrektorska - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne kiedy (brak wolnych terminów ?!).
12. Profesjonalna - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważny jest rezultat.
Krótka lekcja asertywności domowej
22 923  
12   19  
Mądre książki - dobra rzecz... pod warunkiem, że potrafimy je zrozumieć i właściwie wykorzystać wiedzę którą zawierają...

Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, żona mu otwiera a on:
- Słuchaj, skończyło się babci sranie! JA jestem w tym domu panem! JA mówię, a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No???!!! Kto?
A żona na to:

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
- Kto zarządza stroną internetową ludzi w podeszłym wieku?
- Moherator.
* * *
Najpowszechniejszy samochodowy zestaw głośnomówiący: żona i dzieci.
* * *
Kobieto, jak obawiasz się, że po ślubie będziesz stale prać i prasować, wyjdź za faceta bez pralki i żelazka.
* * *
Podjąłem pracę w rzeźni. Zawsze chciałem sobie bezkarnie w pracy mięsem porzucać.
* * *
Książka jest źródłem wiedzy, ciepła, higieny osobistej... w zależności od tego, jak ją wykorzystasz.
* * *
Zakazane strony